menu
/
Wczytuję

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „JUOR" S.C. R.Rydzewska, D.Orziński, A.Orziński jest firmą rodzinną, która powstała w 2006 roku. Założycielem firmy jest Jerzy Orziński który rozpoczął działalność w 1989r pod nazwą PPH JUOR. Początkowo firma prowadziła działalność w zakresie wędze­nia ryb. Działalność odbywała się w Lubowidzu 35E 84-300 Lę­bork. 

Z powodu zwiększającego się popytu na przetwory rybne w roku 1997 Jerzy Orziński zakupił drugi obiekt (84-218 Godętowo 1A), który po modernizacji przystosował do produkcji konserw rybnych. Głównym asortymentem jest produkcja wątróbek z dorsza w tłuszczu własnym. Zakład jest przystosowany do wymagań oraz standardów  Unii Europejskiej.

Dnia 03.08.2006r powstała spółka cywilna pod nazwą PPH JUOR S.C. R.Rydzewska, J.Orziński, A.Orziński gdzie współwłaścicielami są Roksana Rydzewska - córka Jerzego Orzińskiego, Jerzy Orziński - ojciec i Arkadiusz Orziński syn Jerzego Orzińskiego.

Kolejnym etapem rozwoju firmy było rozbudowanie i zmodernizowanie zakładu w Lubowidzu 35E 84-300 Lębork do wymagań Unii Europejskiej w którym zaplanowano  wędzenie ryb w celu zwiększenia asortymentu konserw rybnych.

W 2013 roku uruchomiono wędzarnię w której wędzenie odbywa się w sposób naturalny. Głównym asortymentem wędzenia jest szprot. Wędzony szprot trafia następnie do drugiego zakładu gdzie podczas procesu produkcyjnego powstają konserwy rybne.

Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania nowych produktów na bazie naturalnych surowców.


Logo Juor - Producent konserw rybnych